Soojustame Teie maja otsast lõpuni

icon1

Vundamendid ja soklid

Tänu suletud pooridega vahu omadustele saame vundamendile anda parima soojustuse kihi.

PUR vahu eelis traditsiooniliste soojustusmaterjalide ees seisneb eelkõige selles, et pritsitav vaht täidab soojustatava pinna liitekohtadeta ja peatab õhuliikumise täielikult. Eriti hästi tuleb see esile just siis kui soojustatav pind on ebatasane: maa- või paekivist laotud vundamendid ja soklid. Kasutades nende soojustamisel traditsioonilisi vahendeid jääb paratamatult mitmeid tühimike ning soojustusmaterjali liitekohti, mis ajajooksul külmasildu tekitavad. PUR vaht on aga püsiv ja äärmiselt tugev. Kannatab koormust ca 300kg/m2 kohta.

Pritsitav vaht kopeerib aluspinda ja tulemus jääb sellele vastav. See loob lisavõimalusi ka välisilme lahendustes. Olenevalt vajadusest ja arhitektuurist võib krohvi otse vahu pinnale kanda. Sellisel juhul jääb tulemus vana aluspinda imiteerima. Teise võimalusena võib enne vahuga katmist vundamendile paigaldada roovid, mille järgi vahu pind sirgeks lõigata ja siis krohvida. Vahu pinnale on enne krohvimist vajalik paigaldada armatuurvõrk. Võimalusi on mitmeid. Enne kui töödega alustate, võtke meiega kindlasti ühendust, nii jõuame koos parima tulemuseni.

icon2

Seinad ja Fassaadid

Olenevalt konkreetsest ehitisest ja selle otstarbest on meie kasutuses erinevaid võimalusi, millega teile sobilik lahendus leida.

PUR vahuga soojustades nakkub see seinale ja püsib seal muutumatult kuni ehitise eluea lõpuni. Traditsiooniline vill aga allub aja jooksul gravitatsioonile ning vajub allapoole. See tekitab seina ülaosas külmasilla, mis vahuga soojustades tekkida ei saa. Kui soojustamisel kasutada suletud pooridega vahtu jääb ära ka tuule- ja aurutõkke paigaldamine. See loob juba suurema ajalise kokkuhoiu tööde tegemisel.

Vahu kasutusvõimalused on väga mitmekülgsed. Seda saab kasutada hoone soojustamisel nii seest kui väljast. Puitmaterjalist seinale on eelistatud avatud pooridega vaht ja kiviseintele soovitame suletud pooridega vahtu.

PUR vahtusid on võimalik ehitises olevatesse tühimikesse ka süstida.

Kui teil on plaan oma kodu või kortermaja soojustama hakata võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiliku lahenduse.

icon3

Katused

Lamekatused, kaldkatused, angaarid: kõiki neid saab soojustada PUR vahuga ja sealjuures veekindlalt. Vahu tüübi ja paigalduse tehnoloogia valime vastavalt ehitise omadustele ja otstarbele.

Sarnaselt seintele saab PUR vahuga väga kiiresti ja tõhusalt soojustada ka katuseid. Lamekatustele pakume spetsiaalset suure survetaluvusega ja veekindlat vahtu, mis on villast rohkem kui kaks korda tõhusam. See omakorda on võimalik katta polükarbamiidi kihiga. Erinevalt SBS-ist ei kasutata selle paigaldamisel lahtist tuld, tulemus jääb liitekohtadeta, väga tugev ja püsivalt elastne (temperatuuridel -50 kuni +200oC) Kogu lahendusele annab tootja garantii kuni 30 aastat.

Kaldkatuste soojustamiseks saame kasutada avatud või suletud pooridega vahtu, sõltuvalt sellest, millised on hoone omadused ja otstarve.
Angaarid ja erinevad külmad laohooned saavad samuti soojustuse tänu PUR vahule. Neid soojustatakse reeglina seestpoolt ja suletud pooriga vahuga. Vaht nakkub pleki külge väga hästi ning peatab ebameeldiva veekondensaadi tekke pleki alla.
Soovitame meiega ühendust võtta juba siis kui töid planeerima hakkate. Anname hea meelega nõu parima soojustusmeetodi valiku osas.

icon4

Hüdroisolatsioon

Pakume ka pritsitavat hüdroisolatsioonikihti, mis sobib kaitsma betooni, metalli ja puitu. Saab kasutada nii betoonvalu kui asfaldikihi alla, kui ka katma vundamente, mahuteid, tööstuste põrandaid ja muudki.

Maailmas on järjest enam kasutusele võetud kahekomponentsete materjalide tehnoloogiat, mis võimaldab katkematu kihina katta suuri pindasid. Polükarbamiid on materjal, mis jääb tugev kuid samas elastne ja aluspinna liikumistega kaasamängiv.

Võta meiega ühendust ja leiame koos Sulle sobiva lahenduse!

Küsi hinda

Oleme hetkel objektil, aga võtame peatselt ühendust