Tänapäeva tõhusaim soojustusmaterjal on pritsitav polüuretaanvaht ehk PUR vaht.

PUR vahtusid on pidevalt arendatud ja täiustatud juba üle 30 aasta.

sein

Pritsvahud

Õhu liikumine soojustusmaterjali sees on peamine termoisolatsiooni halvendaja. Pritsitavad PUR vahud nakkuvad pea igale pinnale ja täidavad ka kõige väiksemad tühimikud. Sellega saame peatada õhu liikumise täielikult. Võrreldes traditsiooniliste materjalidega, saavutatakse sama soojapidavus kaks korda õhema kihiga: seinad jäävad õhemad ja põrandapind selle võrra suurem. Lisaks võimadab õhutihe materjal meil olla kindel, et see ei hakka ajajooksul hallitama ja bakteritel ei ole eluks soodsaid tingimusi. Nii saame tagada tervislikuma sisekliima. Pritsitav vaht jääb pinnale ühtlase kihina. Puuduvad liitekohad ning ei allu ka pikema aja jooksul gravitatsioonile – PUR vaht püsib kindlalt omal kohal kuni ehitise eluea lõpuni. Ühe keskmise suurusega eramu soojustamiseks kulub ühel meeskonnal kuni kaks päeva. Tänu erinevatele võimalikele paigaldusmeetoditele on PUR vaht kvaliteetselt paigaldatav ka keerukamades sõlmedes. Kliendi jaoks on teenus väga mugav. Meeskond tuleb koos oma masinate ja materjalidega. Midagi ei pea ette tellima ega objektil ladustama.

Suletud pooridega vaht

Pritsvahud jagunevad kaheks. Meie kasutuses on mõlemad nii suletud kui avatud pooridega vahud. Suletud pooridega vaht ei lase endast läbi veeauru. Seetõttu sobib ta hästi soojustama nii välisseinu, kiviseinu, katuseid kui vundamente. Samuti puudub välisseinte või katuse soojustamisel vajadus eraldi auru- ja tuuletõkke järele. Siinkohal aitame kliendil saavutada nii rahalise kui ka ajalise kokkuhoiu.

sein2
20190612_145833

Avatud pooridega vaht

Erinevalt suletud pooridega vahust laseb avatud pooridega vaht veeauru läbi kuid ei seo endasse. Õhuliikumise see vaht siiski enamasti peatab. See vaht sobib hästi puitkonstruktsioonist seinte ja katusealuste soojustamiseks. Ta on ka hea heliisolaator, mis tähendab, et seda on mõistlik kasutada siseseintes ja vahelagedes.

Süstitavad vahud

Süstitava vahuga saab täita tühimikke, kuhu muul moel ligi ei saa: välisseinte sisse või põranda alla, ilma, et peaks seina avama või põranda üles võtma. Tühimikud saab täita läbi väikeste puuritud avade või olemasoleva avause kaudu. Need vahud paisuvad aegalsemalt, et materjal leiaks vedelal kujul tühimiku ja seal paisudes täidaks järjest vajalikud kohad. Olemasolevas konstruktsioonis sellega kahjustusi ei tekitata, sest süstitav vaht paisub vaid tühjuse poole. Kui tühimik saab täis, paisub vaht sissepoole ehk tihedamaks.

Süstitavaid vahtusid on samuti nii suletud kui avatud pooridega.

syst
img_0038

Polükarbamiid

Polükarbamiid on kahekomponentne, kuumalt pritsitav, väga tugeva membraaniga kattematerjal. Seda saab kiiresti paigaldada, tulemus jääb ilma liitekohtadeta ja väga elastne nii kõrgetel kui madalatel temperatuuridel.
100%-line polükarbamiid on vastupidav enamikele hapetele, sooladele, leelistele ja kütustele. Seega kaitseb ta pindasid nii korrosiooni, keemia kui ka niiskuse eest. Polükarbamiidiga saab katta peaaegu kõike: alates põrandatest ja mahutitest kuni sillakonstruktsioonideni välja. Kõike, mida on tarvis kaitsta väliskeskkonna heitlike tingimuste eest.
Suurepärane vahend, mida kasutada lamekatuste katmiseks. Erinevalt SBS-i paigaldusest ei kasutata polükarbamiidi paigaldamisel lahtist tuld ja materjal jääb katust katma ühtlasena – ilma liitekohtadeta.
Omades toiduainete sertifikaati saab seda kattematerjali kasutada ka toiduanete tööstuses.
Pritsitav pind on kõndimiskuiv juba 10 – 30 minutit peale paigaldamist.
Materjalile garantii 30 aastat.

Võta meiega ühendust ja leiame koos Sulle sobiva lahenduse!

Küsi hinda

Oleme hetkel objektil, aga võtame peatselt ühendust